KONKURSOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Organizowane w tym roku szkolnym konkursy na szczeblu wojewódzkim zostały już rozstrzygnięte.
Z dumą informujemy, że uczennice klasy VIII - Lena Sekulska i Karolina Ryczko - osiągnęły wielki sukces w konkursach organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Obie dziewczyny zostały finalistkami konkursów: Lena - z j. angielskiego, zaś Karolina – z biologii.  Lena również jako laureatka konkursu z j. polskiego dołączyła do wąskiego grona najzdolniejszych młodych humanistów Podkarpacia, dlatego zostaje zwolniona z tegorocznego egzaminu ósmoklasistów z j. polskiego. Sukces dziewcząt jest efektem ich wielomiesięcznej pracy pod opieką nauczycieli: p. J. Konior, p. K. Andrasik i p. K. Pokory.
Z kolei Kamil Jonik z klasy VI został laureatem wojewódzkiego Dyktanda Niepodległościowego, zaś Ninie Szuryn i Klaudii Kołpie zabrakło do tego tytułu zaledwie jednego punktu (co należy zaznaczyć, gdyż dziewczynki są dopiero w IV klasie).

Serdecznie gratulujemy naszym Wychowankom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach.