FINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W pięknej jesiennej scenerii na obiektach sportowych Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Łącznie w zawodach udział wzięło 137 drużyn z całego województwa.

Znakomity sukces zanotowała drużyna dziewcząt zajmując 4 miejsce spośród 23 drużyn biorących udział w zawodach.

Drużyny chłopców uplasowały się w drugiej dziesiątce. Mimo to udział w tak prestiżowych zawodach jest już sam w sobie znaczącym osiągnięciem i wymaga dużej pracy i zaangażowania ze strony zawodników.

Reprezentanci naszej szkoły:

IDZ chłopców: Kamil Grab, Michał Hammer, Franciszek Szałaj, Jakub Kwieciński, Dawid Hammer, Beniamin Grab

IMS dziewcząt: Katarzyna Hammer, Weronika Wojtak, Ewa Tutka, Judyta Pokora, Oliwia  Brzozowy, Amelia Skotnicka, Magdalena Mierzwa,

IMS chłopców: Tomasz Tabaka, Szymon Czop, Patryk Pikul, Filip Jednac, Piotr Wodyński, Filip Zielonka