III WOJEWÓDZKI FESTIWAL SZTAFET

W dniu 03.10.2023r. na stadionie MOSiR w Stalowej Woli odbył się  III Wojewódzki Festiwal Sztafet.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło aż 229 drużyn z całego województwa.

Uczestnictwo w tym turnieju było nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także okazją do zacieśnienia więzi wśród uczniów oraz promowania aktywności fizycznej.

Drużyny reprezentujące naszą szkołę wystartowały w sztafetach szwedzkich i zdobyły bardzo wysokie miejsca: dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 4-6) zajęły 3 miejsce, natomiast ich starsi koledzy (klasy 7-8) - 4 miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Pozostałe drużyny również spisały się świetnie sytuując się w pierwszej dziesiątce województwa.

Festiwal Sztafet to nie tylko rywalizacja, ale także okazja do integracji społeczności szkolnej.

Wspólna praca, wsparcie i dopingowanie kolegów i koleżanek stworzyły niepowtarzalną atmosferę podczas zawodów. Każdy uczestnik mógł poczuć ducha współzawodnictwa i radość z osiągnięć swoich kolegów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów w przyszłych zawodach.

W zawodach stratowali:

IDZ dziewcząt: Aleksandra Abram, Oliwia Golec, Olivia Gancarz, Julia Hasiak