SPORT TO ZDROWIE – SUKCES MICHAŁA HAMMERA

Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego (1 i 2 września) uczeń klasy V – Michał Hammer – wziął udział w finale Lekkoatetycznych Nadziei Olimpijskich w Toruniu. Celem zawodów jest wyłanianie i wspieranie młodych talentów oraz promocja zdrowego trybu życia. Młodzi zawodnicy (10 – 13 lat) z całej Polski, wyłonieni w eliminacjach z 16 województw, rywalizowali w biegach przełajowych i lekkoatletycznym dwuboju. Nasz wychowanek może pochwalić się brązowym medalem, co jest ogromnym sukcesem, bo w zawodach sportowych wzięło udział ponad 1000 uczestników.  Jesteśmy niezwykle dumni z sukcesu naszego ucznia i cieszymy się, że Szkoła Podstawowa w Krzeszowie oraz nauczyciel wychowania fizycznego – p. Marian Zielonka - mieli swój znaczący udział w odkryciu sportowych zdolności Michała :) Wierzymy, że jest to początek sportowych sukcesów chłopca.