Konferencja "Pierwsza mobilność uczniów"

W dniu 13.12.2022 r  odbyła się uroczysta akademia podsumowująca działania projektowe "S.A.N. - Słońce i Natura".

Uczestnicy mogli podzielić się swoimi wrażeniami i osiągnięciami z wyjazdu do Dubrownika. Podczas przedstawianej prezentacji został omówiony każdy dzień mobilności. Cała społeczność szkolna wraz z nauczycielami zapoznała się z podejmowanymi działaniami projektowymi oraz uzyskanymi rezultatami. Ponadto przygotowana została wystawa prac - lapbooków, które ukazywały klimat, faunę i florę Chorwacji.

Na zakończenie zostaliśmy zabrani w  filmową podróż do ciepłego Dubrownika, pełnego słońca i klimatu śródziemnomorskiego. "Jestem gotowy do działania w wielkim świecie" - to tytuł krótkiego filmu opracowanego przez nauczycieli i uczniów biorących udział w mobilności.

Każdy z uczestników oraz przedstawiciele klas, otrzymali pamiątkowe kalendarze zawierające zdjęcia z wyjazdu jak również zaszyfrowane informacje w formie kodów QR odnośnie Projektu.

Uważamy, że pierwsza mobilność uczniów Szkoły Podstawowej w Krzeszowie zakończyła się sukcesem !