KARTA ROWEROWA - MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY

Karta rowerowa to nie tylko wyjątkowy dokument zaświadczający, że znasz przepisy i się do nich stosujesz. Karta rowerowa to symbol mądrego rowerzysty, który chce się doskonalić i zdobywać kolejne doświadczenia by być bezpiecznym i postępować w sposób bezpieczny. Myśląc nie tylko o sobie, ale też o innych uczestnikach ruchu drogowego. Dzieci, które podjęły się wyzwania zdobycia swoich pierwszych uprawnień, po zaliczeniu testu potwierdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego  w dniu 09.06.2021r. musiały wykazać się umiejętnościami z zakresu obsługi i konserwacji roweru oraz umiejętnością jazdy na rowerze.

Do egzaminu przystąpili wszyscy uczniowie klasy IV, wszyscy też zakończyli go z wynikiem pozytywnym. Teraz z niecierpliwością oczekują na wydanie tego dokumentu