KONKURSOWE SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Chociaż uczniowie już od kilku miesięcy pracują zdalnie,  wciąż mogą rozwijać swą wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w konkursach.

W marcu poznaliśmy wyniki etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Zakończyły się one sukcesem dla dwóch uczennic z klasy VIII. Lena Sekulska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z języka polskiego i języka angielskiego, zaś Karolina Ryczko -  z biologii. Konkursy przedmiotowe wymagają gruntownego przygotowania, sumienności oraz niewątpliwych zdolności ze strony ucznia, dlatego przejście do etapu wojewódzkiego to ogromny sukces zarówno dla dziewczyn, jak i ich opiekunów: p. K. Andrasik, p. J. Konior i p. K. Pokory.

Odbył się także wojewódzki etap Dyktanda Niepodległościowego, w którym uczestniczyły dziewczynki  z klasy IV: Klaudia Kołpa, Amelka Skotnicka, Milenka Szozda i Nina Szuryn oraz uczniowie z kl. VI: Madzia Serafin i Kamil Jonik. Celem konkursu było nie tylko sprawdzenie świadomości językowej dzieci i młodzieży, ale również kształtowanie ich patriotycznej postawy. Uczestnicy konkursu oraz ich opiekun – p. H. Kuryś, wyniki poznają dopiero za kilka tygodni.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, aby dumnie reprezentowali naszą szkołę na forum wojewódzkim.