WITAJCIE W KRZESZOWSKIEJ SZKOLE – DNI OTWARTE

22 marca 2024 r. powitaliśmy w naszej szkole dzieci z „zerówki” (które za kilka miesięcy dołączą do grona uczniów krzeszowskiej placówki) oraz ich wychowawców i rodziców. Zapoczątkowane kilka lat temu „dni otwarte” cieszą się ogromną popularnością i są nie lada atrakcją dla maluszków. Po serdecznym powitaniu przez dyrektora – p. A. Kotułę, przedszkolaczki wybrały się do sali chemicznej, aby pod czujnym okiem p. E. Wojtowicz pobawić się naukowców przeprowadzających doświadczeniami. Gościom zajęcia uatrakcyjnili nasi ósmoklasiści, mogący się pochwalić swoją wiedzą z tej dziedziny. Z kolei uczniowie należący do samorządu szkolnego zaprosili przybyłych do kuchni, żeby wspólnie dekorować ciasteczka (które oczywiście zostały ze smakiem skonsumowane). Nie zabrakło również zabaw sportowych i edukacyjnych w oparciu o dywanik interaktywny, o co zadbała wychowawczyni klasy III – p. A. Pawęzka, zaś p. K. Pokora zaprezentowała efekty realizowanego w naszej szkole projektu OZE.

Sądząc po aktywności naszych gości i ich radosnym gwarze, możemy być pewni, że zaplanowane atrakcje sprawiły dzieciom przyjemność i z radością we wrześniu dołączą do nas. Na pamiątkę każdy maluszek zabrał upominki wręczone przez p. dyrektora oraz wielkanocnego zajączka, wykonanego podczas artystycznych warsztatów pod okiem p. J. Kargol.