Powiatowe zawody w piłkę ręczną – duma naszej szkoły!

W minionym tygodniu nasza szkoła brała udział w powiatowych zawodach w piłkę ręczną, które odbyły się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku.
Nasze drużyny, zarówno dziewcząt, jak i chłopców, stanęły do rywalizacji z najlepszymi zespołami z całego powiatu, prezentując wysoki poziom umiejętności i zaangażowania.
Dziewczęta klas 7-8 pokazały prawdziwą siłę zespołu. Ich droga do finału była pełna emocjonujących momentów i zaciętych meczów. Dzięki szczelnej obronie i skutecznym atakom udało im się dotrzeć do finału i wygrać w nim 3:1 zdobywając drugi rok z rzędu 1 miejsce w turnieju.
Pozostałe drużyny naszej szkoły również dały z siebie wszystko, wykazując się nie tylko dobrą techniką, ale i wzorową współpracą na boisku. Ich determinacja i wola walki zaprowadziły je aż do półfinałów, gdzie musiały uznać wyższość przeciwnika, kończąc zawody z bardzo dobrym 3 miejscem.
W zawodach startowali:
IDZ dziewcząt (klasy 5-6): Abram Aleksandra, Dziura Oliwia, Gancarz Olivia, Hasiak Julia, Piróg Nikola, Szabat Milena, Golec Oliwia, Taras Aleksandra
IDZ chłopców (klasy 5-6): Kamil Grab, Michał Hammer, Jakub Kwieciński, Brzozowy Szymon, Pydo Kacper, Ryczko Szymon, Tutka Maksymilian, Ozga Krystian, Pokora Karol, Połącarz Maximilien, Szostak Filip
IMS dziewcząt (klasy 7-8): Katarzyna Hammer, Weronika Wojtak, Judyta Pokora, Amelia Skotnicka, Magdalena Mierzwa, Paruch Nikola, Rorat Gabriela, Jednac Magdalena, Dziura Julia, Żołopa Nina
IMS chłopców (klasy 7-8): Tomasz Tabaka, Szymon Czop, Filip Jednac, Piotr Wodyński, Filip Zielonka, Sebastian Świąder, Artur Ozga, Michał Kuryś, Bartosz Traka, Kacper Fatyga, Bartosz Błazik, Patryk Pikul.