Na górze róże…. walentynki w naszej szkole

Walentynki w szkole to zazwyczaj radosne i kolorowe wydarzenie, które wypełnia całą szkołę pozytywną energią. Głównym elementem tego dnia była poczta walentynkowa. Przez kilka dni uczniowie przygotowywali swoje walentynki. Wszystkie miłosne liściki zostały umieszczone w specjalnie przygotowanej skrzynce by za chwilę trafić do adresatów. Każdy uczeń otrzymał kilka takich miłych karteczek od swoich kolegów. Nauczyciele również nie zostali pominięci. Dodatkową atrakcją było przygotowanie specjalnego serduszka, gdzie chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dziewczynki niezwykle kreatywnie wykonały dekorację, tworząc romantyczną scenerię, która idealnie pasowała do święta zakochanych. Podczas przerw międzylekcyjnych odbyła się zabawa w poszukiwanie drugiej połówki. Uczniowie wędrowali po szkole, szukając osoby, która miała drugą połówkę serduszka. Zwycięzcy otrzymywali słodkie upominki od samorządu uczniowskiego, co dodatkowo podkręcało atmosferę rywalizacji i radości. Wszyscy starają się także wpasować w temat kolorystyczny dnia – czerwień i róż to były dominujące barwy. Nie brakowało więc w szkole kolorowych akcentów, które jeszcze bardziej podkreślały atmosferę radości i przyjaźni tego wyjątkowego dnia.