KILKA SŁÓW O BEZPIECZEŃSTWIE W CZASIE FERII

Wreszcie nadeszły tak wyczekiwane przez uczniów ferie, ale aby móc bezpiecznie korzystać z uroków zimy i czasu wolnego, trzeba mieć również świadomość zagrożeń. Dlatego do krzeszowskiej szkoły zaprosiliśmy policjanta – p. B. Dula, który omówił z naszymi wychowankami kwestie bezpieczeństwa i uczulił, jak należy się zachowywać chociażby na stoku, przy ulicy czy na lodzie, aby wszyscy mogli cali i zdrowi wrócić za dwa tygodnie do szkoły. Spotkanie na sali stało się okazją również do podsumowania pracy uczniów w I semestrze, a więc wręczenia dyplomów i nagród za udział w konkursach i zawodach oraz zaprezentowania wyników w nauce. Klasa IV osiągnęła średnią 4,50, kl. V – 4,26, kl. VI – 4,30, kl. VII – 4,16 i kl. VIII – 3,82.