Wizyta Mikołaja w szkole

Jak co roku do naszej szkoły zawitał niczym z bajki Święty Mikołaj, a towarzyszył mu barwny orszak oraz zaangażowana Rada Rodziców. Mikołaj i jego wierni pomocnicy odwiedzili każdą klasę, rozdając uśmiechy, radość oraz prezenty. Spotkanie z Mikołajem było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem, a widok mikołajowego orszaku wzbudził magię świąt w sercach wszystkich w szkole.
Każda klasa przygotowała się do wizyty Mikołaja w wyjątkowy sposób. Niektóre z klas śpiewały urocze świąteczne piosenki, inne zaprezentowały tradycyjne polskie kolędy. Atmosfera magii Bożego Narodzenia wypełniła szkolne korytarze, tworząc niepowtarzalny klimat świąt.
Warto również podkreślić, że wizyta Mikołaja była wyjątkową okazją do nagrodzenia tych najbardziej grzecznych dzieci. Święty Mikołaj sam osobiście sprawdzał, czy przez cały rok były one grzeczne i pilne w nauce.